Loving Blends Honing Goud Herstellend Haarserum

4.1091
4.1091 out of 5 stars based on reviews
TOON ALLE 55 REVIEWS
Ons herstellende serum, gemengd met Acacia Honing - bevat aminozuren net zoals je haar, herstelt de haarlengtes en haarpunen intensief.
formaat 115ml

Het Loving Blends Honing Goud Herstellende Haarserum van Garnier is speciaal voor beschadigd en breekbaar haar ontwikkeld. Ons herstellende serum, gemengd met Acacia Honing - bevat Aminozuren net zoals je haar, herstelt de lengtes en punten intensief. Gebruik het Loving Blends Honing Goud Herstellende Haarserum van Garnier als een dagelijkse aanvulling op je routine voor direct herstel. Onmiddellijke resultaten*:

- 94% gespleten haarpunten in 1 gebruik
- 4x minder haarbreuk
- Herstelt tot 1 jaar aan haarschade
- 6x zachter
- 230°C. hittebescherming

Ons haarserum is niet vettig & niet plakkerig. Bovendien bevat het duurzaam geproduceerde acacia honing. Garnier Loving Blends is gecertificeerd door Cruelty Free International.

*Instrumentele test

Schudden voor gebruik. Aanbrengen op vochtig of droog haar. Niet uitspoelen.

PROPYLENE GLYCOL, AQUA / WATER, DIMETHICONE, PHENYL TRIMETHICONE, GLYCERIN, ISODODECANE, DIMETHICONOL, AMODIMETHICONE, PHENOXYETHANOL, TRIDECETH-5, PARFUM / FRAGRANCE, POLYACRYLATE CROSSPOLYMER-6, TRIDECETH-10, MEL / HONEY, CARAMEL, ACETIC ACID, BENZYL ALCOHOL, COUMARIN, LIMONENE, BENZYLSALICYLATE. (F.I.L.Z70011530/1).

Houd er rekening mee dat de ingrediëntenlijsten van de producten van ons merk regelmatig worden bijgewerkt. Raadpleeg de ingrediëntenlijst op de productverpakking voor de meest actuele ingrediëntenlijst, zodat je zeker weet dat deze geschikt is voor jouw persoonlijk gebruik.

Er zijn geen specifieke voorzorgsmaatregelen nodig voor het gebruik van dit product onder normale of redelijkerwijs te voorziene gebruiksomstandigheden.

Beoordelingen

1–8 van 55 Beoordelingen  

Actieve filters

  1. Amsterdam
    • Beoordeling 1
    • Stem 1
    • Leeftijd 45 tot 54
    5 van 5 sterren.

    Fijn serum

    Ik vind het een heel fijn serum. Belangrijk om niet te veel te gebruiken anders wordt je haar snel vet. Het ruikt ook lekker

    Behulpzaam?

  2. Herentals
    • Beoordelingen 2
    • Stemmen 0
    • Leeftijd 25 tot 34
    3 van 5 sterren.

    voor en nadelen

    Ik had hoge verwachtingen van dit product, maar ben een beetje op mijn honger blijven zitten. Mijn haar is zwaar beschadigd door jarenlang kleuren. Het haarserum leek mij het ideale product om mijn haarpunten minder pluizig en dof te maken. Mijn haar ziet er zichtbaar gezonder uit. Echter wordt ook beloofd dat het je haar niet vettig zou maken. Wat bij mij wel het geval is. Vooral wanneer ik het product op droog haar aanbreng.

    Behulpzaam?

    1. Reactie van Garnier:

      Bedankt voor je feedback! We geven je ervaringen zeker door aan de verantwoordelijke afdeling, zodat het meegenomen kan worden in toekomstige ontwikkelingen.

      Als je merkt dat je haar wat sneller vet wordt dan raden wij het aan een kleinere hoeveelheid product te gebruiken en het product enkel op de haarpunten en lengtes aan te brengen. Voor persoonlijk advies kun je ook eens onze website raadplegen: https://www.garniernederland.nl/contact

    • Beoordeling 1
    • Stemmen 0
    • Leeftijd 25 tot 34
    4 van 5 sterren.

    Fijn!

    Heel fijn product. Als je er iets teveel van aanbrengt heb ik wel het idee dat je haar erg zwaar wordt. Dan lijkt het bij mij in ieder geval snel vet. Maar dit had ik vrij snel door. Het voelt fijn aan en niet vettig. Het laat een mooie glans achter en verzorgt goed. Ik ben er erg blij mee!

    Behulpzaam?

    • Beoordeling 1
    • Stemmen 0
    • Leeftijd 18 tot 24
    5 van 5 sterren.

    Goed voor droge en doffe haar

    Mijn haar is heel erg dof, droog en mijn puntjes zijn behoorlijk beschadigd. Maar na het gebruik van dit serum voelde mijn haar meteen zachter en zag het er veel gezonder uit. Het serum komt in een handig pompje, wat doseren makkelijk maakt, en het flesje is perfect om mee te nemen in mijn tas. En dan de geur is heerlijk! Zeker een aanrader!

    Behulpzaam?

    • Beoordeling 1
    • Stemmen 0
    • Leeftijd 25 tot 34
    5 van 5 sterren.

    Fijne haar serum verzorgd tot de puntjes

    De serum maakt mijn haar glanzend en zacht. Het goed echt tot de puntjes en mijn punten lijken minder dood. Daarnaast heb je een heel klein beetje nodig ervan. Het ruikt lekker en smeert goed uit. Ik heb dik haar maar een klein beetje is al genoeg om mijn haar tot in de puntjes te laten stralen.

    Behulpzaam?

  3. België
    • Beoordelingen 2
    • Stemmen 0
    • Leeftijd 35 tot 44
    4 van 5 sterren.

    Eerder positief gevoel dan negatief

    Ik wil beginnen met de mededeling dat ik de flacon Garnier Loving Blends Honing Goud gratis gekregen heb als tester. De inhoud bevatte 115ml herstellend serum. Doch dit neem niet weg dat ik geen eerlijke review ga schrijven. Het gebruiksgemak is top! Je drukt gewoon op de flacon en wrijft je haar even in, laat wat inwerken en hop de deur uit. Het is echt niet gelogen als ik zeg dat je vingers nog gladder door je haren gaan na het drogen. Dat het voor minder haarbreuk zorgt dat kan ik niet bevestigen. Dat heb ik niet zo echt van verschil gezien. Doch ik ben wel van overtuigd dat het wél degelijk GOED voor je haar is. “Niet vettig, niet plakkerig” zegt het opschrift. Wel niet in het haar, doch wel op je handen na de behandeling en dat vind ik persoonlijk wat vervelend (dan liever een spuitbus of iets dergelijks). Een ander voordeel is de zalige geur dat het serum heeft. Dit geeft je een leuk zelfvertrouwen boost. Dus zeer zeker dat deze flacon bij mij op het schap blijft staan (tot het volledig op is). De conclusie is dat ik tot nu toe tevreden ben over dit product, doch waarschijnlijk niet hernieuw zal aankopen. Daarom een 4 verdiende sterren waard.

    Behulpzaam?

  4. Venlo
    • Beoordeling 1
    • Stemmen 0
    • Leeftijd 35 tot 44
    4 van 5 sterren.

    Fijn product voor zacht haar

    Ik mocht dit product testen. Het is een handig pompje en hebt maar een klein beetje nodig. Het verspreid zich makkelijk en het ruikt lekker. De geur is wat mij betreft iets aanwezig maar dat kan voor iedereen anders zijn. Ik heb het op droog haar geprobeerd. Het haar ziet er dan wel wat vettig uit. Ik heb het ook op nat haar geprobeerd en dan werkt het prima. Je haar wordt heel zacht. Ik heb slag in mijn haar en doordat het haar zo zacht is, is het model wat minder. Dus al met al een fijn product maar zal aan je haartype liggen of het voor jou het ideale product is of niet.

    Behulpzaam?

  5. Twello
    • Beoordeling 1
    • Stemmen 0
    • Leeftijd 18 tot 24
    4 van 5 sterren.

    Betrouwbaar serum voor zachter en gezonder haar

    Het Garnier Loving Blends Honey Repairing Serum is een fijn product voor wie kampt met droog of beschadigd haar. Het serum voelt voedend aan zonder het haar zwaar of vet te maken.

    Een kleine hoeveelheid is voldoende om je haarpunten te verzachten en pluis tegen te gaan. Het serum brengt gemakkelijk aan en trekt snel in, wat het geschikt maakt om dagelijks te gebruiken. Na een paar toepassingen voelt het haar zichtbaar gladder en zachter aan, met een subtiele, natuurlijke glans.

    De geur is licht en aangenaam, zonder te overheersen. Het serum doet wat het belooft, al kan het voor erg beschadigd haar wellicht wat meer intensieve verzorging vereisen. Al met al is dit product een praktische en betrouwbare toevoeging aan je haarverzorgingsroutine.

    Behulpzaam?

  6. Den Haag
    • Beoordeling 1
    • Stemmen 0
    • Leeftijd 25 tot 34
    4 van 5 sterren.

    Doet wat het beloofd

    Dit product gebruik ik om mijn haar intensief te verzorgen na het wassen of tussen wasbeurten in. Het serum is aan de dunne kant waardoor het zich goed verdeeld door het haar. Er zit olie in, dus ik merkte wel dat ik niet teveel moest gebruiken want dan zag mijn haar vet uit. Verder vind ik dat het ontzettend goed werkt. Mijn haar zag er gezonder en verzorgd uit gedurende de dag.

    Behulpzaam?

  7. Nederland
    • Beoordeling 1
    • Stemmen 0
    • Leeftijd 25 tot 34
    4 van 5 sterren.

    Ik ben fan!

    Ik heb altijd al wat stugger haar gehad en ik ben altijd opzoek naar fijne haarproducten. Telkens als ik de gouden combinatie gevonden denk te hebben verandert er weer iets aan mijn haar waardoor ik weer opzoek moet.
    Na een zwangerschap heb ik last van erg droog, futloos haar. Ik heb inmiddels ook wat grijze haren gekregen waardoor ik heb besloten om highlights te laten zetten. Hierdoor is mijn haar stugger, droger en beschadigder dan ooit.
    Toen zag ik dit serum voorbij komen. Ik heb verschillende soorten oliën en sprays gebruikt maar nog nooit een serum en ik besloot het een kans te geven. 
    Het komt in een verpakking met een handig pompje. De verpakking zelf is wat dun en oogt niet zo luxe maar dat maakt ook het (prijs)verschil met de dure merken.
    Na de gebruiksaanwijzing gelezen te hebben begon ik met 1 pompje op droog haar. Het serum ruikt heerlijk. Na het aanbrengen voelde mijn haar wat stroef aan waardoor ik sceptisch was, maar na een borsteltje erdoorheen voelde mijn haar heerlijk glad en zacht. Absoluut niet vettig!
    Inmiddels breng ik dit serum telkens na het wassen op mijn handdoekdroge haar aan. Hierna föhn ik het of laat ik het aan de lucht drogen. Mijn haar is in lange tijd niet zo zacht geweest!
    Ik vind het een fijn product!

    Behulpzaam?

    • Beoordeling 1
    • Stem 1
    • Leeftijd 35 tot 44
    4 van 5 sterren.

    Voor zacht haar

    Dit product heb ik gekregen om te mogen testen. Het product zit in een fles met pompje. Ideaal om de juiste dosering te bepalen. Het serum kun je prima in je natte haar masseren. Ik vind het een lekkere geur hebben. Ook na het föhnen van mijn haar, was mijn haar nog steeds erg zacht. Dit leek ook wel langer te duren dan een dag. Het geeft mijn haar niet echt extra volume, maar zorgt wel voor een fijne verzorging.

    Behulpzaam?

  8. België
    • Beoordeling 1
    • Stemmen 0
    • Leeftijd 35 tot 44
    3 van 5 sterren.

    Goed

    Ik gebruik dit product nog maar een paar weken, dus kan niet over langdurige effecten spreken.. Maar is een fijn, licht serum. Persoonlijk ben ik geen grote fan van de geur, maar die blijft gelukkig niet te lang hangen, dus het is geen groot probleem. Verzorgt mijn krullen, op refresh days gebruik ik dit al eens gewoon om mijn krullen terug even te voeden. Voor mijn persoonlijk een goed serum, maar niets spectaculairs. Mijn haar is echter heel kieskeurig, dus dit kan zeker een rol spelen :)

    Behulpzaam?

  9. Amsterdam
    • Beoordeling 1
    • Stem 1
    • Leeftijd 25 tot 34
    5 van 5 sterren.

    Werkt fijn voor glanzend en gevoed haar

    Ik heb het idee dat het Garnier serum mijn haar goed voedt. Het laat mijn haar lekker glanzen en mijn haar wordt niet pluizig (als ik mijn haar aan de lucht laat drogen zonder producten te gebruiken, wordt het vaak pluizig). Het serum komt heel gemakkelijk uit het pompje. Het is lekker dun dus je kunt het goed over je haar verspreiden. Mijn tip is om het serum op nat haar te gebruiken na het wassen. Laat het lekker zitten, spoel het niet uit.

    Behulpzaam?

  10. Haarlem
    • Beoordeling 1
    • Stem 1
    • Leeftijd 45 tot 54
    4 van 5 sterren.

    Zacht haar en in model.

    Ik mocht dit product testen van @Reviewclub en @Reviewclub _global en vond hem fantastisch, klein en een pompje wat erg fijn is om de hoeveelheid te bepalen. Ik doe na douchen 3 pompjes en kneed de mooie goudachtige vloeibare crème in me punten. Hetzelfde bij me dochter , die heeft pijpenkrullen.
    Ik mis volume, en deze fantastische haar herstellende serum om fijn de hele dag een verzorgd en wat voller haar te hebben. Ik raad dit product echt aan.

    Behulpzaam?

  11. Heteren
    • Beoordeling 1
    • Stemmen 0
    • Leeftijd 18 tot 24
    4 van 5 sterren.

    Heerlijk product

    Het ruikt heerlijk naar honing en verzacht mijn haar fijn na het douchen.

    Behulpzaam?

  12. Born
    • Beoordeling 1
    • Stemmen 0
    • Leeftijd 25 tot 34
    4 van 5 sterren.

    Heerlijk ruikend product

    Ik heb dit product een aantal weken geleden ontvangen en ik was echt super benieuwd. De geur is echt Amazing! Wow wat ruikt dit lekker. Mijn haar voelt er heerlijk zacht en soepel van aan. Ik blijf het wel lekker gebruiken. Ben het in combi gebruiken met de shampoo en conditioner. Enige minpuntje het gevoel dat mijn haar er sneller vettig van wordt.

    Behulpzaam?

  13. Lommel
    • Beoordeling 1
    • Stemmen 0
    • Leeftijd 25 tot 34
    3 van 5 sterren.

    Haarserum

    Ik heb dit product nu 3 weken en heb dit dus al een tijdje kunnen uittesten, maar naar mijn mening nog niet lang genoeg om er een duidelijke en gedetailleerde mening over te schrijven. Ik gebruik het steeds na het douchen op nat haar. Aangezien ik lang haar heb, gebruik ik zeker 3 pompjes anders heb ik het gevoel dat het product niet zijn werking kan doen.
    De geur is heel aangenaam, waardoor je haar achteraf heerlijk ruikt. Je ruikt echt de zoete honing. Het haar is gemakkelijk uitkambaar. Ik merk dat wanneer je achteraf je haar föhnt, je haar er prachtig en schitterend uitziet. Daarnaast is het ook lekker zacht.
    Natuurlijk is het niet zo dat ik dit iedere keer doe en dan merk ik toch echt verschil. Mijn haar door de lucht laten drogen, heeft een niet zo geweldig resultaat. Echter ik merk zeer weinig van het serum dan.
    Anderzijds vertelt het product dat het heatprotectant werkt. Dus ik heb dit getest op droog haar en vervolgens met de stijltang. Het product liet vettige strepen achter in mijn haar, dus op droog haar kan ik het niet aanbevelen.

    Om te zeggen of ik echt verschil heb gemerkt, dat vind ik moeilijk. Ik denk dat ik het product verder moet testen. Hopelijk word ik aangenaam verrast

    Behulpzaam?

  14. Nijmegen
    • Beoordeling 1
    • Stemmen 0
    • Leeftijd 25 tot 34
    3 van 5 sterren.

    Redelijk product!

    Was erg benieuwd naar dit product toen ik het ontving! De geur ervan is heel erg lekker, echt honing! Het pompje is handig in gebruik. Echter voelt m’n haar droog na gebruik van dit serum en laat het vette strepen achter. Als ik dit een nacht in laat trekken is m’n haar wel zachter en zijn de strepen weg, maar kan dit product dus nooit ‘s ochtends bijvoorbeeld gebruiken, wat erg jammer is! Heb zelf fijnere olie’s gehad die ook lekker roken, dus zou deze niet aanbevelen helaas!

    Behulpzaam?

  15. Pijnacker
    • Beoordeling 1
    • Stem 1
    • Leeftijd 25 tot 34
    5 van 5 sterren.

    Super tevreden!

    De afgelopen weken heb ik dit product mogen testen. Ik ben super tevreden met dit haar product! Mijn gespleten punten, breekbaar en droog haar zijn verdwenen. Zeken een aanrader voor dun, breekbaar en droog haar. Ik gebruik het product in nat haar, 1 pompje voor dun lang haar is echt genoeg, dus je doet er lang mee, dat scheelt weer in de kosten. Het haar word niet zwaar en ook niet vettig. Je haar gaat er van stralen en het geeft een mooie glans! Kortom ik ben super tevreden.

    Behulpzaam?

  16. Tienen
    • Beoordeling 1
    • Stemmen 0
    • Leeftijd 25 tot 34
    3 van 5 sterren.

    Kleine teleurstelling na gebruik

    Ik gebruik dit product nu een 4-tal weken en moet zeggen dat ik toch ietswat teleurgesteld ben. Voorheen gebruikte ik een duurder serum, van een ander merk. Dit serum is goedkoper in aankoop maar dit voel ik helaas ook. Op de verpakking staat 'niet plakkering, niet vettig', maar niets is minder waar. In gebruik vind ik het echt niet aangenaam, erg plakkerig en vettig. Je moet achteraf je handen echt wassen. Het valt me wel op dat wanneer de serum op je haar gedroogd is, en je erdoor kamt het minder vettig uitziet. 1 pompje was voor mijn haar meer dan genoeg, en ik heb best wel wat haar. Een half pompje leek beter te zijn na enkele keren proberen. Ik heb het gevoel dat mijn haar minder pluizig is aan de uiteinden. Dus het doet wel iets af, maar niet wat ik er van verwacht had. Jammer! Gelukkig niet te duur in aankoop.

    Behulpzaam?

  17. Retie
    • Beoordeling 1
    • Stem 1
    • Leeftijd 35 tot 44
    4 van 5 sterren.

    Heerlijk product voor heerlijk haar!

    Het product is makkelijk en snel in gebruik. Na het wassen van de haren pomp je even op het product, je verdeelt het over je haren en de rest van de dag ziet je kapsel er heerlijk fris en gezond uit. En het ruikt heerlijk ...

    Behulpzaam?

  18. Haarlem
    • Beoordeling 1
    • Stem 1
    • Leeftijd 35 tot 44
    4 van 5 sterren.

    Natuurlijke Geur, Gezonde Glans

    Garnier heeft het weer voor elkaar! Dit Honey Repairing Serum maakt mijn haar niet alleen zachter maar geeft het ook een subtiele, aangename geur. Ik merk een duidelijke verbetering in de glans en algemene gezondheid van mijn haar. Een klein minpuntje is dat het soms een beetje zwaar aanvoelt, maar over het algemeen ben ik erg tevreden.

    Behulpzaam?

  19. Arnhem
    • Beoordelingen 2
    • Stem 1
    • Leeftijd 25 tot 34
    4 van 5 sterren.

    Goed voedend product voor droog haar

    Mijn haar heeft veel meegemaakt afgelopen jaren: Van het vele bleken tot het ruwe behandelen van mijn haar. Sinds een tijd ben ik meer gaan letten op het goed verzorgen (en herstellen) van mijn haar en ik merk dat dit product hierbij een goede aanvulling geeft. Het product ruikt onwijs lekker en geeft mijn haar een zacht gevoel en meer glans. Ik kan nog niet echt zeggen of dit product echt mijn gespleten haarpunten doet verdwijnen, maar ik merk dat mijn haar wel mooier valt. Ik vind het overigens ook heel praktisch dat het product op zowel droog als nat haar aan te brengen is. Op deze manier hoef je niet te wachten op je volgende haarwasbeurt tot je het product weer kan gebruiken. Als tip: gebruik vooral niet te veel product (2 pompjes is genoeg voor lang haar) en zorg dat je niet te veel op de korte plukken smeert, omdat dit dan wat vettig kan aanvoelen het eerste uur.

    Behulpzaam?

  20. Musselkanaal
    • Beoordelingen 2
    • Stem 1
    • Leeftijd 25 tot 34
    4 van 5 sterren.

    Normaal heeft mijn golvend haar veel meer

    Ik heb dit product nu een week kunnen testen (3x in de week was ik mijn haar) en ben eigenlijk behoorlijk tevreden. Na het wassen van mijn haren doe ik enkele pompjes van dit product in de punten van mijn haar. Normaal heeft mijn golvend haar veel meer verzorging nodig om te voorkomen dat het haar gaat pluizen, maar dat is nu niet het geval. In het begin vind ik de product een beetje vettig als ik het in mijn puntjes smeer.. maar naar paar keer goed kneden en borstelen, glanst mijn haren ook mooi. En het RUIKTTTTTT heel fijn. Alleen een klein nadeeltje.. Alleen bij het wassen van mijn haren merk ik dat er een vettig laagje in zit door de olie. Verder een fijn product.

    Behulpzaam?

  21. Hulshout
    • Beoordeling 1
    • Stem 1
    • Leeftijd 25 tot 34
    5 van 5 sterren.

    Hier hou ik van

    Ik heb deze nu een aantal weken in gebruik, en ik vindt het een geweldig produckt. Mijn haar is echt supper zacht, sinds ik deze gebruik. Ik vind ook de verpakking geweldig mooi, het pompje zorgt er natuurlijk voor dat je niet te veel product gebruikt

    Behulpzaam?

  22. Breda
    • Beoordeling 1
    • Stemmen 0
    • Leeftijd 35 tot 44
    3 van 5 sterren.

    Werkt goed!

    Dit serum doet zijn werk erg goed! Enige nadeel is dat het mijn haar erg vet maakt en zelfs het droge haar van mijn dochter wordt er vettig door. Maar nu breng ik het serum ‘‘s avonds aan en de volgende ochtend was ik mijn haren, dan is het niet vet maar het heeft wel zijn werk gedaan! Mijn haar en dat van mijn dochter zijn ontzettend zacht, glanzend en het voelt veel gezonder aan (na een paar weken gebruik)

    Behulpzaam?

  23. Wellen
    • Beoordeling 1
    • Stemmen 0
    • Leeftijd 45 tot 54
    4 van 5 sterren.

    Heerlijke geur uit een handige flacon

    Sinds enkele weken gebruik ik na elke wasbeurt het herstellende haarserum.
    Het produkt zit in een handige flacon, en het doseerpompje zorgt ervoor dat je altijd evenveel produkt gebruikt.
    Ik testte het op droog en op vochtig haar, en ik verkies op vochtig haar.
    Bij gebruik op droog haar geeft het een vettige indruk vind ik.
    Mijn haar ruikt heerlijk na gebruik, en mijn puntjes zien gezonder en verzorgder uit.
    Ik ben tevreden van dit produkt!

    Behulpzaam?

  24. Ommen
    • Beoordelingen 5
    • Stemmen 2
    • Leeftijd 18 tot 24
    5 van 5 sterren.

    Fijne haar serum

    Honing haarserum van Garnier is een fijne serum die zit verpakt in een compacte verpakking met een handig doseer pompje.

    Je kunt hierdoor gemakkelijk de juiste dosering aanbrengen.

    Het serum zorgt er voor dat ik geen klitten meer heb maar een mooie bos met haar met een mooie glans.

    Al met al fijn product!

    Behulpzaam?

  25. België
    • Beoordeling 1
    • Stem 1
    • Leeftijd 18 tot 24
    5 van 5 sterren.

    Tevreden

    Ik gebruik zit product nu al 2 weken en ik ben verbaasd over hoe goed dit eigenlijk werkt. Ik heb zelf krullend haar vaak heb je met zo’n producten dat je krullen gewoon uitvallen, bij dit product is dit bij mij helemaal niet het geval! Het product ruikt naar mijn mening ook zeer lekker!

    Behulpzaam?

  26. Eeklo
    • Beoordeling 1
    • Stem 1
    • Leeftijd 45 tot 54
    4 van 5 sterren.

    Super produkt

    Ik test dit haarserum nu sinds 2 weken en merk al een enorm verschil op. Het serum zit in een handig flesje met pomp. Je hebt maar heel weinig produkt nodig om je haarpunten te verzorgen, met één druk op het pompje heb ik voldoende om mijn haarlengtes en punten te verzorgen. Het produkt gaat dus lekker lang mee. Bovendien ruikt het nog lekker ook! Ik dien wel mijn haar te brushen na gebruik want anders zijn mijn puntjes te vettig. Nadien ziet mijn haar er al een stuk gezonder uit. Super produkt!

    Behulpzaam?

  27. Groningen
    • Beoordeling 1
    • Stem 1
    • Leeftijd 18 tot 24
    4 van 5 sterren.

    Super zacht haar

    Ik gebruikt dit product nu een aantal weken. Het is makkelijk aan te brengen. Het ruikt lekker naar honing. Het plakt alleen een beetje aan je handen als je het aanbrengt. Het voelt vettig aan, maar als het eenmaal in je haar zit, is het super. Het voelt zacht en verzorgd aan. Daarnaast zien de puntjes van mijn haar er nu beter uit. De uiteinden van mijn haar zien er nu beter uit.

    Behulpzaam?

  28. Liege
    • Beoordeling 1
    • Stem 1
    • Leeftijd 25 tot 34
    5 van 5 sterren.

    een perfect serum

    dit serum is gewoon ongelooflijk! Ik gebruik het op mijn haar na het wassen, het ontwart mijn haar perfect en de geur is gewoon fantastisch!! Ik raad het zonder aarzeling aan

    Behulpzaam?

  29. Rotterdam
    • Beoordeling 1
    • Stem 1
    • Leeftijd 35 tot 44
    5 van 5 sterren.

    Heerlijke geur en zacht haar

    Ik gebruik dit serum nu ongeveer 4 weken. Ik werd gelijk enthousiast van de lekkere geur, lekker zoet. Het serum zit in een handige pompverpakking en ik heb maar een klein beetje nodig voor mijn haar. Ik gebruik het het liefst op nog vochtig haar. Het glanst onmiddellijk en mijn haar is veel beter door te kammen . De geur is heel lang aanwezig. Ik gebruik het alleen in de punten anders wordt mijn haar te snel vettig vind ik zelf.

    Behulpzaam?

    • Beoordeling 1
    • Stem 1
    • Leeftijd 55 tot 64
    5 van 5 sterren.

    Werkt goed

    De vrouw heeft het serum de afgelopen weken uitgeprobeerd op droog en nat haar. Haar voorkeur gaat allereerst naar aanbrengen op nat haar. Dit omdat het serum beter werkt voor haar op die manier in combinatie met het fohnen. Op droog haar blijft het toch wat vettig aanvoelen. Het geeft het haar een glans en ook ziet het haar er gezonder uit. De punten voelen zachter aan en zo lijkt het wel goed te werken op beschadigde en gespleten punten. Het heeft een aanwezige geur die lekker ruikt.

    Behulpzaam?

    • Beoordeling 1
    • Stem 1
    • Leeftijd 25 tot 34
    4 van 5 sterren.

    Super product!

    Ik ben zeer tevreden van dit product. Mijn haar was vrij beschadigd toen ik dit product heb ontdekt. Ik was zeer benieuwd of dit haarserum goed ging werken. Het werkt aldus effectief heel goed. De honinggeur is uiteraard een pluspunt! Ik zie echt vooruitgang bij het gebruik van dit product.

    Behulpzaam?

  30. Tilburg
    • Beoordeling 1
    • Stem 1
    • Leeftijd 35 tot 44
    4 van 5 sterren.

    Fijn serum zonder te verzwaren

    Mijn steile, fijne blonde haar beschadigt gemakkelijk en is door het föhnen en stylen behoorlijk dof geworden. Ook heb ik snel gespleten punten. Ik heb het serum getest op zowel droog als vochtig haar en ik vond het resultaat na gebruik op vochtig haar by far het beste. Je hebt maar weinig van het product nodig, en dit is gemakkelijk te doseren met het pompje. Verder ruikt het serum vrij zoet, hier moet je van houden... Maar het doet wat het belooft! Mijn haar is glanzender en voelt en oogt gezonder. Ik raad het serum aan.

    Behulpzaam?

  31. Ichtegem
    • Beoordelingen 2
    • Stem 1
    • Leeftijd 25 tot 34
    4 van 5 sterren.

    Leuk product

    Het product ruikt heerlijk.
    De geur is in dezelfde lijn als de andere producten binnen "honinggoud/het geheim van honing".
    Het is makkelijk het product te gebruiken door middel van het pompsysteem en het smeer makkelijk uit.
    Je haar is erna ook niet vet.
    Ik gebruik dit product denk ik nog niet lang genoeg om iets van de herstellende werking te zien.

    Behulpzaam?

  32. Rotterdam
    • Beoordeling 1
    • Stemmen 0
    • Leeftijd 45 tot 54
    4 van 5 sterren.

    Lekker ruikende serum

    Ik mocht dit product testen voor de Reviewclub. Het product zit in een flesje met een handig pompje. Het serum voelt niet plakkerig aan en ruikt heel erg lekker. De 1e keer heb ik het op droog haar gebruikt maar daardoor werd mijn haar vettig dus nu gebruik ik het als mijn haar vochtig is en dat is beter. Ik merk als ik het serum gebruik dat ik makkelijker door mijn haar heen kom. Ik vind het fijn dat het serum mijn haar tegen hitte beschermt aangezien ik vaak mijn haar föhn. Ik kan nog niet goed zeggen of mijn gespleten punten minder zijn geworden daar ik nog tekort het serum gebruikt maar ik ga zeker door met het gebruik van het serum want het is een fijn product wat heerlijk ruikt.

    Behulpzaam?

1–8 van 55 Beoordelingen  
Alt
115ml